8 Mart 2013 Cuma

Kitap Takassııı..

Evet, bugün yine bir ikinci el kitapçıya gittim. Genelde cumaları çok giderim. Neyse malum kitap fuarından önce dedim bari sevmediğim kitaplarımı vereyimde parasıyla yarın kitap alayım. Kitaplığımdan Benim Çılgın Ailem ve kardeşimin kitaplığından 2012 maya kehaneti (Kendisinin haberi yok ama zaten satılmadığı için sorun da yok) kitaplarını götürdüm. Ve evet 2012 maya kehaneti kitabı satılmadı. Böyle diyorum çünkü kesinlikle kaliteli, pahalı ve yepyeni bir kitaptı. Ama gelgelelim kitabın tarihi geçmiş, yok efendim bu saatten sonra kehanet falan filan kimsenin umrunda olmazmış. (Aslında bir yerde haklı olabilir.) Her neyse baktım benim çılgın ailemide satamıyorum kitabı takas etmeye karar verdim. bunu yerine Sevgili Mensis Kitaplıkta gördüğüm ve arkadaşımında dizisini izleyip çok beğenmesi ve benim bunlar üzerine listeye eklememden dolayı    Sevimli Küçük Yalancıları almaya karar verdim. Yani;Neyse benim için karlı bir alışveriş oldu :)

2 yorum:

  1. olsn her halukarda takas iyi birşeydir bende arkadaşlarımla kargo yoluyla kitap takası ediyorum ara ara güzel oluyor.

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar, seni Liebster Award'a aday gösterdim. :) ilgilenirsen.: http://buyuluayrac.blogspot.com/2013/04/liebster-blog-award-2.html

    YanıtlaSil